Все, що потрібно знати про композитний матеріал

Склопластик – це композитний матеріал, який вже давно завоював ринок і витіснив з нього інші матеріали. Богдан Слинько, керівник архітектурного бюро Modelled Décor.

Склопластик виготовляють за певною методикою, з додаванням певної кількості епоксидної або поліефірної смоли. Завдяки такій технології, отримують матеріал, який володіє унікальними фізичними, хімічними та експлуатаційними характеристиками.

 

 

 

Процес виготовлення виробів із композитних матеріалів – це дуже кропіткий та непростий процес, який передбачає наступне:

  • наявність спеціального обладнання;
  • наявність якісних матеріалів;
  • володіння інноваційними технологіями;
  • наявність кваліфікованих працівників та професіоналів.

В нашій компанії є все вище перераховане та навіть більше. Ми займаємося різноманітними видами робіт з виготовлення декоративних елементів включно, з виробами із склопластику, для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт. Проте, наші фахівці не обмежуються  лише виробництвом окремих декоративних елементів  із склопластику. Ми з легкістю зможемо виготовити матриці для будь якої сфери діяльності. Але і це ще не межа. Наші фахівці зможуть виготовити склопластикові деталі навіть для кораблів.

Вибір склопластику, в якості декоративного оздоблення – це не лише естетично, а й надійно і довговічно, та є ознакою гарного смаку. Окрім цього, вироби із склопластику володіють якісними характеристиками. Головною перевагою таких виробів, є їхня невелика вага, міцність, стійкість до негативного ультрафіолетового випромінювання, збереження своїх властивостей при постійному перепаді температур, великій вологості.

Довговічність декоративного склопластику дозволяє встановити виріб в обраному місці і не планувати жодних робіт по обслуговуванню, за винятком, хіба що, видалення пилу з поверхні. Термін служби склопластикових матеріалів дорівнює терміну експлуатації самої будівлі, і ніяких ремонтних, відновлювальних, і, тим більше реставраційних робіт, більш не буде потрібно.

У компанії Modelled Décor  ви можете замовити вироби будь-якої форми та розміру та на будь-який смак. Всі наші роботи виконуються в обумовлені терміни та відповідно до укладених договорів. Ціни на наші послуги є найбільш прийнятними та демократичними.

Пошта: [email protected]
Сайт: modelleddecor.com.ua
Телефон: +380976056178

Instagram Facebook

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *