Сучасний інтер’єр з використанням золочення ліпнини

Позолота – стародавня техніка, яка зарекомендувала себе з найкращого боку більш ніж століття тому, сьогодні знову входить в моду. Інтер’єри в класичному стилі, які поступово набирають не аби якої популярності, не можливо уявити без використання різноманітних технік та прийомів золочення. Такі техніки, мають попит не лише в інтер’єрах. Їх досить широко використовують у своїй роботі дизайнери та архітектори, які створюють на фасадах будівель, свої неповторні шедеври.

В наші дні, розрізняють декілька технік та методик для нанесення позолоти. Починаючи від більш традиційних, з використанням сусального золота, і закінчуючи більш сучасними та інноваційним – коли  позолоту виготовляють з додаванням різноманітних складників, які наділяють вироби,  будь-якого виду, неповторним золотим блиском. Інтенсивність пігментації, дає змогу створити яскраві золоті відблиски та гру світла, що в свою чергу надає вашій фантазії необмежені можливості. В Києві, використання позолоти, під час оздоблення інтер’єру чи екстер’єру, набуває масового характеру , а сфери застосування цих технік що разу збільшуються. Важливим моментом є те , що техніка позолоти є універсальною. З її допомогою можливо  вдихнути нове життя в предмети, які здавалось вже відслужили своє.

Наприклад:

 • у ліпнинний декор для стелі та стін;
 • у старі дерев’яні меблі;
 • у предмети побуту і інтер’єру;
 • у скляні та пластикові вироби;
 • у вироби, що мають елементи ліпнини;
 • в оформленні інтер’єру і тому подібне.

Творчість і нестандартність – ось головне правило наших майстрів при створені своїх «маленьких» шедеврів. Технології по нанесенню позолоти, користуються великим попитом при проведенні реставраційних робіт.

В наш час прослідковується тенденція, коли суспільство все більше уваги приділяє відновленню та реставрації різноманітних храмових споруд та об’єктів, які несуть в собі культурну та історичну цінність.

Нанесення позолоти – один із найважливіших прийомів, який використовують  у своїй роботі наші майстри, при відновлені храмових та інших історико-культурних споруд.

Фахівці нашої компанії мають величезний досвід у роботі з позолотою. Наша команда не одноразово приймала участь у роботах по відновленню храмових споруд, історичних пам’яток та культурних об’єктів, розташованих як на території України, так і за її межами.

Переваги роботи з нашими майстрами очевидні:

 • нестандартний підхід до вирішення поставлених завдань;
 • великий досвід роботи і добре відточену майстерність;
 • виконання проектів будь-якої складності від стадії створення, до стадії втілення в життя;
 • тільки якісні матеріали, що мають дуже тривалий термін експлуатації;
 • можливість взаємовигідного співробітництва з архітекторами,  дизайнерами і т.п.

Фахівці компанії Modelled Décor готові взяти в роботу будь-який проект, починаючи від невеликої квартири та закінчуючи грандіозними реставраційними роботами. Зараз, надзвичайно модно наносити позолоту на ліпнину, а наші майстри, можуть з легкістю виготовити її на будь-який смак.

Отже, якщо Вашому проекту не вистачає родзинки – то позолота саме те що вам потрібно!

У нас ви завжди зможете замовити позолоту за найнижчими цінами та бездоганною якістю.

Наші роботи