Виготовлення деталей із використанням композитних матеріалів

Склопластик – це композитний матеріал, який вже давно завоював ринок і витіснив з нього інші матеріали. Його виготовляють за певною методикою, з додаванням певної кількості епоксидної або поліефірної смоли. Завдяки такій технології, отримують матеріал, який володіє унікальними фізичними , хімічними та експлуатаційними характеристиками.

Процес виготовлення виробів із композитних матеріалів – це дуже кропіткий та непростий процес, який передбачає наступне:

  • наявність спеціального обладнання;
  • наявність якісних матеріалів;
  • володіння інноваційними технологіями;
  • наявність кваліфікованих працівників та професіоналів.

В нашій компанії є все вище перераховане та навіть більше. Ми займаємося різноманітними видами робіт з виготовлення декоративних елементів включно, з виробами із склопластику, для внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт. Проте, наші фахівці не обмежуються  лише виробництвом окремих декоративних елементів  із склопластику. Ми з легкістю зможемо виготовити матриці для будь якої сфери діяльності. Але і це ще не межа. Наші фахівці зможуть виготовити склопластикові деталі навіть для кораблів.

Вибір склопластику, в якості декоративного оздоблення – це не лише естетично, а й є ознакою гарного смаку. Окрім цього, вироби із склопластику володіють якісними характеристиками.

Modelled Decor може запропонувати вам широкий асортимент виробів із склопластику. Ознайомитися з нашими роботами ви можете на нашому сайті в розділі «порт фоліо».

В чому ж переваги виробів із склопластику?

Головною перевагою таких виробів, є їхня невелика вага у порівнянні з іншими конструкціями чи елементами з гіпсу або фібробетону.

Вироби з композитних матеріалів не є дешевими. Проте, їхня вартість компенсується за рахунок високої якості та необмежених можливостей.

Modelled Décor – це компанія європейського рівня. У нас є все для виробництва виробів із склопластику високої якості.

У компанії Modelled Décor  ви можете замовити вироби будь-якої форми та розміру та на будь-який смак. Всі наші роботи виконуються в обумовлені терміни та відповідно до укладених договорів. Ціни на наші послуги є найбільш прийнятними та демократичними.

За більш повною інформацією, ви можете звернутись за телефонами вказаними на нашому сайті у розділі «Контакти». Ми будемо раді співпрацювати з вами.

Наші роботи