Умови замовлення

Безпечна співпраця!

На сьогоднішній день український ринок переповнений різноманітними компаніями та організаціями, які пропонують свої будівельні та архітектурні послуги. Modelled Decor – це  компанія з величезним досвідом роботи та багато річною історією. У своєму розпорядженні ми маємо компетентних фахівців, які у своїй роботі використовують творчі та інноваційні підходи. Ми не прагнемо створити просто дизайн. Ми прогнемо створити унікальний та неповторний дизайн, зробити його справжнім витвором мистецтва.

Головною нашою перевагою перед конкурентами –є наявність власного виробництва та висококваліфікованих фахівців які створюють та відновлюють вироби з гіпсу та композитних матеріалів. Серед інших переваг нашої компанії варто виділити екологічність матеріалів, які ми застосовуємо у своїй роботі. Вони є цілком безпечними та відповідають усім міжнародним стандартам якості. Modelled Decor – це компанія Європейського рівня. За нашими плечима безліч успішно реалізованих проектів по всій території Україні.

Якщо ви задумуєтесь над тим щоб зробити ремонт у своїй оселі, то співпраця з нашою компанією буде гарним і вдалим рішенням. У разі якщо ви задумали масштабні будівельні або ж реставраційні роботи і вам потрібен якісний та професійний виконавець,то компанія  Modelled Decor саме те що вам потрібно.

 Наша прерогатива – прозорі умови співпраці.

Як велика Європейська компанія, ми працюємо зі своїми клієнтами та замовниками на основі укладених договорів. Укладання договору на спів працю є гарантією прозорості, та надання всіх обумовлених послуг.

Перед тим як звернутися до нашої компанії, ознайомтеся з нашими умовами співпраці:

  • ми не беремо 100% передоплати, але і не працюємо без передоплати як такої;
  • сума передоплати залежить від кожного конкретного об’єкта і обговорюється з замовником;
  • всі роботи розпочинаються лише зі згодою клієнта;
  • на етапі створення проекту обговорюються всі деталі;
  • ті деталі, що виникли в ході робіт нюанси можуть бути обумовлені окремо за взаємною згодою;
  • повний розрахунок проводиться лише по закінченню робіт і тільки після підписання акту приймання виконаних робіт;
  • оплата проводиться будь-яким зручним для замовника способом.

Якщо Вас задовольняють наші умови і ви готові розпочати співпрацю,ми можемо запропонувати вам ще дещо. Наприклад створення ексклюзивного ремонту або реставрування інтер’єру чи екстер’єру за вашим особистим проектом. У майстернях Modelled Decor наші фахівці створюють шедеври ручним способом і які існують лише в єдиному екземплярі.

Залишилися питання? Зателефонуйте до нашого офісу або напишіть на нашу електронну адресу. Ми маємо відповіді на всі ваші запитання і готові надати їх у найкоротші терміни.