Богдан Слинько: Якість, швидкість, ексклюзивність

Про тренди декорування будівель, та виготовлення ексклюзивних деталей інтер’єрної та екстер’єрної гіпсової ліпнини розповів Богдан Слинько, керівник архітектурного бюро Modelled Decor.

Богдане, як виникла ідея проекту Modelled Decor? З чого починали свій шлях?

Моя історія розпочинається з підробітку на будівництві у 2005 році. Я потрапив у бригаду людей, які займалися гіпсовою ліпниною. Те, що вони робили для мене було неймовірним. В той момент у мене з’явилося бажання і зацікавленість до даного ремесла, адже ця робота приносила мені не лише прибуток, а й задоволення. Потім я влаштувався у фірму «Gold Art Line» і тривалий час працював із ними. З кожним роком я вдосконалював свої навички і настав момент, коли я запитав у самого себе: «Чому ти не розпочнеш свою справу?». З того часу я самостійно займаюсь пошуком замовників та реалізацією проектів. На початку, найбільшою складністю було знайти людей, які готові були б стовідсотково  викладатися задля спільної справи.

На даний час, маючи за плечима безцінний досвід, надійну команду і немалу кількість задоволених замовників, я не на секунду не зупиняюсь на досягнутому, а лише крокую вперед.

Над якими проектами наразі працюєте? Чи є серед ваших робіть відомі об’єкти?

Основні проекти, якими я займаюсь – це приватні будинки та квартири, салони краси тощо. Але нам доводилось займатися і реставраційними роботами на історичних пам’ятках архітектури.

На даний час ми працюємо над проектами у Києві та області, але маємо чимало  пропозицій щодо співпраці з інших регіонів України. Серед наших клієнтів значна кількість людей, що представляють владну верхівку, відомі політики, бізнесмени, також зірки шоу-бізнесу, але я, на жаль, не можу розголошувати їх імена.

Яка середня вартість послуг вашої компанії Modelled Decor? 

Вартість замовлень визначається індивідуально, в залежності від складності проекту, умов праці, строків виконання. Це може бути і 1000 гривень і тисячі долларів. Всі елементи виготовляються ексклюзивно під кожний проект, ви ніколи не знайдете двох однакових предметів. Це наше правило і наша особливість. Ми завжди йдемо назустріч, враховуємо усі побажання та готові до співпраці із найвибагливішими замовниками.

Який вид робіт найчастіше замовляють у вас?

Найчастіше у нас замовляють ліпні вироби для інтер’єру з гіпсу, архітектурні деталі екстер’єру зі склопластику, моделювання і формовку складних скульптурних та архітектурних деталей.

За вашими спостереженнями, який стиль інтер’єру наразі найбільш актуальний серед замовників?

За моїми спостереженнями найбільш актуальним стилем серед замовників є неокласика, рідше класика та бароко.

Які складнощі є в вашій роботі?

Для мене найскладнішим є налагодження безперебійного процесу виконання робіт задля досягнення максимально швидкого та якісного результату. Проте, коли ми з командою досягаємо бажаного результату, я отримую надзвичайне задоволення. Знаєте, як колись сказав Франклін Рузвельт: «Щастя полягає в радості досягнення мети і гострих відчуттях творчого натхнення», – адже немає відчуття приємнішого, ніж насолоджуватися своєю роботою.

На чому ґрунтується філософія вашого бюро?

Основні принципи нашої роботи – це якість, швидкість, ексклюзивність.

Пошта: [email protected]
Сайт: modelleddecor.com.ua
Телефон: +380976056178

Instagram Facebook

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *