Ліпний декор в інтер’єрі

На сьогодні, архітектурний декор із гіпсу є надзвичайно популярним. Його широко використовують для оздоблення  інтер’єру чи екстер’єру будівель.  Такий вибір продиктований не лише модою, а й потребою людини задовольнити свій естетичний апетит. Новомодні тенденції та течії диктують свої правила, і тепер, простий та лаконічний хай-тек, вже не в змозі задовольнити наших потреб.

Гіпсовий декор був популярний не лише в Стародавньому Римі, його також шанували і в епоху Бароко та Класицизму. Неперевершені вироби ручної роботи ставали окрасою не тільки храмових споруд. Вони  прикрашали оселі не лише місцевої знаті, а й слугували прикрасою будинків та палаців представників правлячої династії. Сьогодні, розкіш в стилі античності, знову набуває не аби якої популярності, адже слугує одним із способів самовираження. Тенденцією прикрашати фасади ліпниною, в наші дні, стало модно, актуально і що найголовніше, затребуваним. А створення неперевершених архітектурних ансамблів – мета наших фахівців. Серед яких:

  • ліпнина на стінах, стелі;
  • арки, колони та пілястри;
  • полиці для камінів;
  • балюстради;
  • фризи;
  • розетки;
  • маски та інші малі архітектурні форми;
  • художнє оформлення віконних прорізів;
  • зовнішній декор для дому та т.п

Ми маємо безліч неповторних ідей та нестандартних рішень, кожне з яких не схоже на інше. Використовуючи надсучасні матеріали та передові технології, можна надати ліпнині цікавої та нестандартної форми, а також доповнити її декоративними елементами що в свою чергу, зроблять її ще привабливішою.

Наші майстри не лише виготовляють ліпнину власноруч, вони також виконують роботи з патинування та позолочення ліпнини. Це надасть навіть  найпохмурішому фасадові привабливості та виразності. Додасть йому кольору та фарб.

Переваги співпраці з нашою компанією

Перш за все – це  індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші майстри, у своїй роботі, не використовують матеріали з поліуретану. Ми застосовуємо лише якісні та безпечні матеріали, декор з яких буде радувати вас довгі роки. Крім цього ми можемо допомогти замовнику визначитися з найкращим дизайном ліпних виробів, які найкраще підкреслювали б особливості кожного інтер’єру та екстер’єру.

Переваги декору ручної роботи.

Перевагою ліпнини з гіпсу ручної роботи,у порівнянні з фабричними аналогами, є те, що майстер вкладає в неї частинку своєї душі, тим самим закладаючи в свою роботу певний сенс.

Фасад будинку – це свого роду візитівка його власника. Ось чому до оздоблення фасаду слід підходити з усією відповідальністю.

Фахівці нашої майстерні допоможуть вам не лише у розробці проекту, а й в його реалізації.

З нашою допомогою Ви зможете втілити в життя навіть найзухвалішу ідею.

На сьогодні, наша компанія, має безліч реалізованих проектів, як в Україні, так і за її межами. Наша майстерня пропонує ліпний декор в класичному інтер’єрі, сучасному інтер’єрі, а також декор фасаду будинку, будь-якої складності за прийнятними та демократичними цінами.

Також ми пропонуємо найсучасніші способи оплати. А ще, вигідні та чесні умови співпраці. Ми завжди раді знайомству з архітекторами, які шукають виконавців для своїх робіт, а також з індивідуальними замовниками.

Переглянути приклади наших робіт ви можете  на нашому сайті. На ньому представлені наші найкращі проекти.

 

Наші роботи