Садово-паркова скульптура

Пройшли часи, коли скульптури в садах і парках були доступні тільки королям і наближеним до них. Завдяки кропіткій праці наших талановитих художників і власному виробництву, ми раді надати Вам можливість перетворити свою садову ділянку або паркову зону, додавши в пейзаж величні статуї диких тварин, міфологічних істот і людей.
Статуї з мармуру створюються людством протягом декількох тисяч років. Професійні колекціонери ганяються за античними виробами. Через дорожнечу і відносної складності його обробки, вартість моделі людського зросту може досягати сотень тисяч гривень. А чим фігура менша, тим складніше висікати найдрібніші деталі (пальці рук, волосся, складки одягу), відповідно і вартість при цьому буде тільки підвищуватися.
Як же бути любителям-садівникам і домовласникам, які захотіли перетворити прибудинкову територію в царський дворик, а вітальню в грецьку галерею? Витрачати мільйони не доведеться. Полістоун – матеріал сучасної полімерної промисловості: легкий в обробці, невибагливий, в готовому вигляді стійкий до зовнішніх впливів, не вимагає хімічної обробки поста, дуже добре забарвлюється. Всі його незаперечні переваги, позитивно позначаються на кінцевій вартості виробу.

Куди відправляються гіпсові фігури з вашого саду після літнього сезону? На смітник, або в майстерню. Наша продукція зроблена з синтетичного матеріалу – полістоуна (штучного каменю) і покриті особоміцної двухкомпонентной фарбою (по типу автомобільної). Завдяки цьому, вони прекрасно себе почувають під відкритим небом цілий рік. На нашій майстерні садово-паркові скульптури, залишаються незмінної якості ось уже п’ять років! Наші переваги:
• Унікальність. Майстерня і цілий штат художників постійно пропонують концептуальні моделі, найвдаліші варіанти відправляються на формування.
• Ціна. Ми виробники, а не дилери. Маючи свої майстерні, ми доводимо Вашу економію до 40% в порівнянні з конкурентами.
• Якість. Високий рівень постійно підтверджується добре виконаними роботами та задоволеними замовниками.

Наші роботи