Патинування ліпнини – просто та красиво

В наш час надзвичайно складно чимось здивувати людину. Дизайнерські рішення, з використанням прийомів в стилі хай-тек, та інші урбаністичні та мінімалістські підходи, вже ні в кого не викликають захоплення та здивування. Проте не варто опускати руки, адже вихід завжди є. Якщо хочеться створити щось нове та цікаве – не поспішайте винаходити велосипед адже його вже винайшли. Просто зверніться до витоків художнього мистецтва, до давніх технік для створення інтер’єру і не тільки.

Один із таких прийомів є патинування. З його допомогою, можна створити цікаві та нестандартні рішення, як для інтер’єру, так і для екстер’єру будь-якого об’єкту.  То що ж таке  патинування? Якщо в двох словах – то це сукупність різноманітних технік та прийомів, які використовують для надання поверхні «ефекту старіння». За допомогою патинування, можна надати такого ефекту  практично будь-якій поверхні. На сьогодні це дуже популярний прийом, адже його можна застосовувати не лише для фасаду будівель, а й для предметів інтерє’ру.

Один із напрямів роботи наших майстрів – це патинування декору фасадів будівель із ліпнини, а також інтер’єрні та екстер’єрні патинування. Наші фахівці, у своїй роботі, використовують найпрогресивніші техніки та матеріали. Це дає змогу працювати майже з будь-якими поверхнями і  найдрібнішими деталями. Патинування фасаду додає архітектурному рішенню особливого шарму. Неперевершений зовнішній вигляд та правильні акценти, не залишать нікого байдужим. Патинування застосовується на будь-яких поверхнях:

  • ліпнина з гіпсу;
  • малі скульптурні форми;
  • ліпнина з поліуретану;

Фасади будівель, з ефектом штучного старіння, можна досить часто зустріти в багатьох містах і містечках по всій Україні, і з кожним днем, цей напрямок набирає все більшої популярності.. Проте патинування не обмежується лише стінами. Сьогодні патинування широко застосовується дизайнерами при створенні класичних меблів; інтер’єрів у стилі Прованс та інших напрямках дизайнерського мистецтва. Виготовлені таким способом меблі, є дуже гарною альтернативою сучасним аналогам. Вони дозволяють створити неповторні, ні на що несхожі образи.

Подібні «старовинні» меблі, можуть бути виконані за допомогою наступних технік:

  • патинування дерева;
  • патинування окремих декоративних елементів з різних матеріалів і т.п.

Одним із пріоритетних напрямів роботи наших майстрів є патинування різноманітних декоративних матеріалів і надання йому потрібних акцентів. Інколи, навіть не значні і на перший погляд не потрібні дрібниці, можуть стати запорукою успіху. Але це не означає що вам потрібно зазирати до всіх антикварних крамниць, у пошуках потрібної вам «дрібниці». По перше це дуже довга і нудна справа, а по друге – ваш бюджет може просто цього не витримати. Тому надання виробам,  які у вас є під рукою, ефекту штучного старіння – ідеальний вихід із ситуації.

В будь якому випадку застосування техніки штучного старіння зараз дуже актуальне. Це дозволяє створювати нові та унікальні образи. Наші майстри мають дуже великий і що найголовніше, дуже успішний досвід роботи. Ми радо співпрацюємо як з персональними клієнтами, так і з архітекторами, дизайнерами, а також керівниками різних проектів. Наша майстерня завжди відкрита до співпраці та готова ділитися своїм величезним досвідом, свіжими ідеями та вишуканими творами наших майстрів. Приклади робіт наших митців ви можете переглянути на нашому сайті.

Серед переваг співпраці з майстерньою Modelled Decor можна відзначити наступні:

  • прозорі умови угоди та договорів;
  • безліч найсучасніших способів оплати;
  • високу майстерність наших фахівців;
  • великий досвід роботи, як в Україні, так і за її межами.

Наша команда – це запорука вашого успіху! Наш творчий потенціал та вміння працювати на результату,  часто перевершують навіть найсміливіші очікування.

Наші роботи