Відгуки

Всі роботи були виконані якісно та вчасно. Роботи були проведені у відповідності із встановленими нормами та з дотриманням прийнятих стандартів. Приємно, що компанія врахувала всі наші побажання та прислухалася до наших пропозицій. При обробці приміщень застосовувалися сучасні методи та використовувалися якісні будівельні матеріали.

Миколенко Сергій

Вже довгий час співпрацюємо з цією компанією. За час нашого партнерства було втілено немало цікавих проектів. Modelled Décor – надійна та добросовісна компанія. Роботи були виконані відповідно до договору, вчасно та якісно.

Олексій

Студія Modelled Décor виконувала роботи по відновленню фасаду та по оздобленню інтер’єру міні готелю в с. Хацьки, Черкаської області. Роботи проводилися згідно прийнятих будівельних стандартів та норм. Компанія чітко дотрималася свої контрактних забовя’зань. Технічні умови які були поставлені перед кампанією, виконані якісно і у визначений термін. Під час проведення робіт максимально враховувалися побажання Замовника. У своїй роботі працівники компанії Modelled Décor використовували лише сучасні будівельні матеріали та найновіші техніки по відновленню приміщень. За період співпраці, організація зарекомендувала себе як надійного виконавця з кваліфікованими, професійними кадрами. Всі питання вирішувалися в найкоротші терміни. Ми рекомендуємо студію Modelled Décor як надійного та якісного виконавця. В компанії наявні всі дозвільні документи для проведення робіт подібного типу. Також на підприємстві є своє власне виробництво.

Вікторія

Співпрацювали з компанією впродовж двох років. За весь цей час в нас не виникало жодних конфліктних ситуацій а також питань, які не можливо було б вирішити. Хочеться подякувати Вам і вашим працівникам за створення і втілення різноманітних проектів в життя. Виконання будівельних та проведення інженерних робіт, реконструкцію об’єктів та їхнє всестороннє оздоблення. Всі роботи виконувалися у визначені терміни, з відповідною якістю та з урахуванням і дотриманням всіх стандартів якості. Ваше підприємство довело свій високий професіоналізм, технічну обізнаність та вміння якісно виконувати свою роботу. Здані в експлуатацію об’єкти, повністю відповідають нашим вимогам. Затрати на виконання робіт не перевищували прийнятого кошторису. Ми цілком і повністю задоволенні виконаними роботами і рекомендуємо вашу компанію як надійного, відповідального та перевіреного партнера.

Богдан Генадійович