Фасадний декор

Колись давно, коли людство  тільки починало робити свої перші кроки в будівництві, воно використовувало одноманітні методи та підходи при створенні будівель. Люди шаленими темпами почали зводити будівлі, використовуючи при цьому, одну єдину технологію. Це призвело до того, що ми стали заручниками одноманітності. Це і не дивно, адже все навколо мало однаковий вигляд – одноманітні оздоблення, типові фасади…. Пізніше, настав період так званого «відродження». Ринок будівельних матеріалів значно розширився, він став різноманітнішим і зміг запропонувати споживачеві щось нове. А з приходом новітніх технологій перед нами відкрилися нові можливості.

Проте з часом, з’явилася нова проблема. Фасадний декор – перестав нас дивувати.       Використання червоної цегли, при оздоблювальних роботах , яка  ще зовсім не давно, здавалася нам чимось цікавим та небаченим, зараз вже не викликає жодного здивування та захоплення. Здавалося б, людство вже придумало стільки нового що марно розраховувати на щось іще. Проте, як говориться,  все нове то добре забуте старе і людство знайшло вихід.

В наш час, декор фасаду, є надзвичайно актуальним. Тисячі років його використовували як прикрасу. Ним оздоблювали фасади старовинних палаців та особняків, будинки вельмож та інші архітектурні шедеври.

Нині, оздоблення фасадів з використанням декоративних елементів – вельми актуальна та прогресивна тенденція, яка з кожним днем набирає  дедалі більшої популярності. І причина тому, надзвичайно проста, бо хіба можливо лишитися байдужим, коли в око впадають велетенські колони, з химерними візерунками із ліпнини на них, малі скульптурні форми та інші елементи, які є ознакою розкоші та витонченого естетичного смаку власника? Звичайно що ні. Ось чому використання декору, в стилі бароко або класицизму, зараз стає дедалі популярнішим.

Існує маса варіантів як зробити фасад будівлі неповторним, але найлегші та найпопулярніші серед них це:

  • використання ліпнини і різноманітних гіпсових елементів та пінопласту;
  • використання декоративних виробів зі склопластику;
  • використання полімербетону.

На сьогоднішній день, великою популярністю користуються матеріали, виготовленні майстрами  в ручну. Та це і не дивно, адже використання  матеріалів ручної роботи, дозволяє майстрам створювати безсмертні шедеври, які існують в єдиному екземплярі і виконуються для кожного замовника індивідуально.

Окрім всього іншого, ліпнина на фасадах будівель, вирізняється естетикою, а також якісними експлуатаційними характеристиками. Для такого виду мистецтва практично не існує терміну експлуатації. Навіть у випадку, коли ліпнина зазнає якихось пошкоджень, її можна буде з легкістю відновити або реставрувати. У своїй роботі ми використовуємо лише найсучасніші техніки та методики, з застосуванням найкращих декоративних матеріалів.

На окрему увагу заслуговує фінішна обробка і фарбування ліпнини з гіпсу або склопластику. Тут є ціла низка варіантів, які допоможуть створити безліч цікавих та нестандартних рішень. Наприклад: використовуючи техніку патинування, декоративному фасадові може бути наданий так званий «ефект старіння». А використання техніки позолоти, додасть фасадові  особливого шарму та неповторного, ефектного вигляду. В будь-якому разі, співпраця з нашими майстрами – це  завжди творчий та цікавий процес під час якого, народжуються нестандартні рішення та креативні ідеї. У компанії Modelled Décor  завжди раді співпраці з архітекторами, керівниками проектів та індивідуальними замовниками. З свого боку наша компанія готова  запропонувати Вам:

  • послуги високо кваліфікованих майстрів;
  • декорування фасадів різної складності та на будь-який смак;
  • взаємовигідні умови співпраці;
  • прозорість при укладанні угод;
  • зручні способи оплати;
  • цілковите взаєморозуміння між замовником та виконавцем.

Ласкаво просимо до нашої майстерні. У нас якісна робота від найкращих професіоналів своєї справи.

Наші роботи